חשוב לך לבדל את עצמך מהמתחרים ? חשוב לך להשיג השפעה על קהל יעד ממוקד ? חשוב לך להשיג תגובה של קהל היעד "הנמצא בתנועה" 24 שעות ביממה ? אנו נספק לך פתרון.
                          למידע נוסף 
צריך לשווק ולתחזק את השירות/המוצר באינטרנט וברשתות החברתיות ?
אנו נעשה זאת עבורך
.
                            למידע נוסף
שוקל לשווק את המוצר/השירות באינטרנט וברשתות חברתיות ולא יודע היכן/כיצד ? אנו נסייע לך לקבל החלטה נכונה.
                            למידע נוסף
בוא ללמוד כיצד להרוויח יותר כסף וחשיפה לעסק שלך באמצעות ההדרכות העסקיות שלנו בתחום האינטרנט והרשתות החברתיות.
                            למידע נוסף
מעוניין בהרצאה ליום עיון בארגון ? למחלקת השיווק בארגון ? או בהרצאת ההעשרה במסגרת חוג בית ? אנו נתאים את ההרצאה לצורך שלך.
                            למידע נוסף
 
 
>>  מה לעשות כאשר שמך עולה בקישור בתוצאות החיפוש בגוגל והקישור לא קשור אלייך ?
11/11/2015
כל מספר ימים אני "עושה גוגל" על שמות הלקוחות שלי ובחיפוש האחרון שעשיתי על אחד הלקוחות, עלה בדף הראשון בתוצאות החיפוש קישור ששמו הוזכר אבל הכתבה לא דיברה עליו. דאגתי מאוד כי הכתבה הייתה שלילית, דבר שפגע בפרנסתו של הלקוח שלי. הדבר הראשון שעשיתי- קראתי את הכתבה כדי לוודא שבאמת שמו לא הוזכר בה. הדבר השני שעשיתי- עשיתי חיפושים נוספים בגוגל: פעם אחת, שילבתי בחיפוש לא רק את שמו הפרטי של הלקוח ושם משפחה אלא גם את מקום העסק. פעם שנייה, הוספתי לשם הלקוח את תחום עיסוקו. פעם שלישית, חיפשתי את שמו עם ביטויים נוספים בדפדפנים שונים: כרום, אקספלורר, פיירפוקס, אופרה. זאת כדי לראות האם בכל חיפוש הקישור לכתבה יעלה בגוגל ואכן- לצערי הכתבה "צצה לה" כל פעם מחדש. הבנתי שאני חייבת להעמיק בעניין ולגלות היכן עוד ייתכן ששמו הוכנס כדי שהקישור הזה יעלה. החלטתי לגשת לטוקבקים מתחת לכתבה ומה גיליתי ? בטוקבק x הופיע שם פרטי של מישהו שזהו שמו של הלקוח שלי. ובטוקבק y הלקוח שלי הגיב בעבר לכתבה והזדהה עם שם משפחתו בלבד ומקום מגוריו. אם נצרף את כל הנתונים ביחד: שמו הפרטי של האדם האחר + שם משפחתו של הלקוח שלי + מקום מגוריו = גוגל "עשתה חיבור מאוד יפה של כל המילים" ולכן הקישור עלה בגוגל בכל פעם שהקלידו את שם הלקוח שלי. מה עשיתי כדי להסיר את הטוקבקים האלה ? פניתי באימייל לשירות לקוחות של מערכת ynet כדי שיורידו, מהר ככל שניתן, את הטוקבק של הלקוח שלי כדי שצירוף המילים לא יעלה יותר בתוצאות בגוגל את שמו המלא כביטוי. תחילה לא הצלחתי להגיע להסכמה עם מערכת ynet להסיר את הטוקבק, אך לאחר שהסברתי להם עד כמה המצב חמור ודבר זה פוגע בפרנסתו של הלקוח שלי - הם הסכימו להסיר את הטוקבק. בוא ברגע שהם הסירו את הטוקבק, הקישור לא הופיע יותר בדפדפנים שציינתי. טיפ: לפעמים לא כדאי להגיב לטוקבק בכתבה שלא משרתת אותנו כדי לא להכניס "גול עצמי".
 
|

 
 
טל. 050-8499128
 
 
 
 
 
 
"היי עדי,
אנחנו בעיצומו של קורס שיווק
באינטרנט ורשתות חברתיות וככל
שאנו מתקדמים, נפתחים עוד
ועוד עולמות.
תודה עדי, שאת חולקת אתנו כל
כך הרבה ידע בסבלנות ובמרץ,
ועוד יותר תודה על כך שאת
נותנת לנו את הכלים לעשות את
זה..."                          להמשך
 
   
  אינפוסטרים בפייסבוק
  אינפוסטרים ביוטיוב
  אינפוסטרים בטוויטר
  אינפוסטרים בלינקדאין
  אינפוסטרים בגוגל פלוס
  אינפוסטרים בפינטרסט
 
אינפוסטרים  |   טל. 050-8499128    פקס. 153-8-9702970    I   דוא”ל:    I    info@infostream.co.il   כל הזכויות שמורות לאינפוסטרים    ©  copyright by Infostream  2013
 דף התשלומים מאובטח ב- SSL EV  העומד בתקן  אבטחה PCI  DSS 
 
Design: Edna Ricklin's Studio
לייבסיטי - בניית אתרים